Атестаційна експертиза ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей»

Згідно наказу Департаменту освіти, науки, молоді та спорту № 187-од від 17.07.2022 року  з 24.05.2022 по 26.05.2022  було проведено  другий етап атестаційної експертизи ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей».

Під час проведення другого етапу здобувачі освіти виконували комплексні контрольні роботи із загальноосвітніх дисциплін. При  проведення робіт були присутні експерти – вчителі загальноосвітніх шкіл Волочиської ОТГ, які дали оцінку роботи педагогів і учнів.

Звітування за основними напрямками діяльності закладу освіти відбувалося у вигляді відео конференції, на якій були присутні всі члени атестаційної комісії. Директор ліцею Віктор Дорох дав загальну характеристику освітнього закладу та оцінку рівня управління закладом освіти. Заступником директора з навчально-виробничої роботи Квітень В. було подано звіт про формування контингенту здобувачів освіти, рівень кадрової роботи, рівень підготовки здобувачів освіти із загальноосвітніх дисциплін. Заступник директора з навчально-виховної роботи Полікевич Н. розкрила питання щодо рівня організації навчально-виховної діяльності, соціального захисту учасників освітнього процесу. Методист ліцею Ніщун В.  дав оцінку рівню організації навчально-методичної діяльності. Питання щодо безпеки життєдіяльності розкрив інженер з охорони праці Музика М, а головний бухгалтер Літвінова С. прозвітувала про фінансово-господарську та виробничо-комерційну діяльність.

Членами комісії було відзначено,  що освітній заклад ретельно готувався до атестації. Всі звіти були підготовлені на належному рівні. До кожного виступу підготовлені презентації, відеоролики. Напрямки роботи детально проаналізовані.

Наразі членами атестаційної комісії готуються довідки за напрямками діяльності, про які було подано звіт на другому етапі атестаційної експертизи нашого навчального закладу.

 

загальноосвітня підготовка

оцінка рівня управлінської діяльності

рівень кадрової роботи

формування контингенту

характеристиа освітнього закладу

Всміхається сонце привітно й ласкаво, Цей день на планеті хай щастям сія. Час радісно лине, змістовно й цікаво Добробутом повниться кожна сім’я Хай війни стихають від сміху дитини, Душа очищається, серце співа, А розум підносить крізь будні людину, Порядність всю землю нехай обійма! 1 червня – початок літа, а літо асоціюється у нас з теплим […]

З Днем Вишиванки, наша непереможна Україно!

12 травня 2023 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників закладів професійної (професійно – технічної) освіти

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x