Вистояли – переможемо!

“Вистояли – переможемо!” Тема виховної години, проведеної 2 березня в навчальному закладі. Через загрозу обстрілів країни російськими ракетами, довелося на тиждень перенести захід, приурочений річниці повномасштабного вторгнення російської армії на територію нашої держави.
Збройні Сили України мужньо борються на всіх фронтах, а наша задача – в тилу наближати перемогу, допомагати нашим найкращим воїнам морально і матеріально.
Віримо в перемогу! Наближаємо перемогу! Слава Україні!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x