Внутрішній тур обласного конкурсу на кращий освітній контент

25 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професій ліцей” відбувся внутрішній тур обласного конкурсу на кращий освітній контент серед закладів П(ПТ)О області з професійної підготовки. Викладачі професійно-теоретичної підготовки та майстри в/н представили на огляд журі свої кращі доробки. Подані педагогами матеріали відзначалися своєю різноманітністю. Журі гідно оцінило усі конкурсні роботи. Кращі з них будуть представлені освітнім закладом на рівні області. Бажаємо перемоги нашим творчим педагогам!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x