Війна мине, легенди – будуть жити!

Сьогодні час народження легенд,
Коли зірки запалюють герої,
Вони до рук своїх узявши зброю,
Спалахують яскравіше комет.
Сьогодні час народження легенд.
Війна мине, легенди – будуть жити!
Їх слава не погасне ні на мить!
Про них довіку будуть говорить!
Всі покоління будуть їх любити!
Війна мине, легенди – будуть жити!
Вчора в ліцеї відбулося вшанування випускників навчального закладу , які загинули в боях, захищаючи Україну від ворогів. П’ятнадцять Героїв, які в свій час навчалися у Волочиському ліцеї віддали свої життя за те, щоб Україна залишалася вільною, незалежною, неподільною державою. Першим був Олександр Павенський, який загинув в 2016 році під Авдіївкою.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про воїнів-героїв учасники освітнього процесу навчального закладу.
Ми низько схиляємо голови перед подвигом наших мужніх хлопців.
Ми щиро співчуваємо рідним і близьким.
Ми безмежно дякуємо батькам за подвиг синів.
Слава Україні! Героям Слава!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x