Завершення циклу проведення конкурсів фахової майстерності

Ось і завершився цикл проведення конкурсів фахової майстерності в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей”. Свою професійну майстерність продемонстрували здобувачі освіти, які навчаються за професією “Верстатник деревообробних верстатів”. Конкурс проходив в приміщенні навчально-практичного центру з підготовки фахівців деревообробної галузі, який функціонує на базі нашого освітнього закладу. Учні в НПЦ мають можливість працювати на новітньому обладнанні та за сучасними виробничими технологіями. Під керівництвом висококваліфікованих майстрів виробничого навчання Леоніда Полікевича та Олексія Каменчука вони отримують знання, які в подальшому допоможуть молодим спеціалістам реалізуватися в своєму професійному житті. Конкурс показав, що в майбутньому наші здобувачі освіти будуть висококваліфікованими робітниками, здатними вирішувати складні виробничі завдання. Конкурсанти вразили членів журі своєю майстерністю та креативністю, але за умовами конкурсу – переможець лише один. І цю перемогу виборов здобувач освіти групи № 23 – Старовойт Максим. ВІтаємо!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x