Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки

Зібратися разом – це початок,

 Триматися разом – це прогрес,

 Працювати разом  – це успіх!

Г. Форд

 

Під таким девізом розпочалося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін, яке відбулося 17січня 2023 року.

Темою чергового засідання було підбиття підсумків роботи  комісії за  І семестр 2022-2023 н. р. та визначення нових цілей і завдань на ІІ семестр.

Розпочала засідання голова методичної комісії Ліхван А. В, яка підвела підсумки роботи викладачів. Алла Віталіївна наголосила, що викладачі загальноосвітньої підготовки були активними учасниками усіх методичних  та виховних заходів як ліцею так і області.

У першому семестрі усі педагоги – члени методичної комісії пройшли навчання за програмою педагогічної майстерності «Використання інтернет-сервісів у освітньому процесі» і на засіданні  методичної комісії ділилися  своїм досвідом використання сучасних інформаційних технологій.

Викладач іноземної мови Н. А. Довганюк розкрила питання використання Google сайту для узагальнення досвіду роботи в міжатестаційний період, а викладач-філолог І. М. Чорна поділилася досвідом використання цього сайту для організації дистанційної роботи зі здобувачами освіти.

«За здоровий спосіб життя!» –  тема виступу  керівника фізичного виховання І. Курдибахи. Ігор Тимофійович прозвітував про стан фізичної підготовки ліцеїстів, підвів підсумки участі учнів у різноманітних спортивних заходах.

Викладач інформатики Ковтун В.  підготував добірку інтернет-сервісів, які можуть використовувати педагоги у своїй професійній діяльності.

Підвели підсумок засідання методист навчального закладу Ніщун В. А. та заступник директора з НВР Квітень В. М., які відмітили, що організація  роботи методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки здійснюється на високому рівні та  є прикладом для наслідування.

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x