Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки

Зібратися разом – це початок,

 Триматися разом – це прогрес,

 Працювати разом  – це успіх!

Г. Форд

 

Під таким девізом розпочалося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін, яке відбулося 17січня 2023 року.

Темою чергового засідання було підбиття підсумків роботи  комісії за  І семестр 2022-2023 н. р. та визначення нових цілей і завдань на ІІ семестр.

Розпочала засідання голова методичної комісії Ліхван А. В, яка підвела підсумки роботи викладачів. Алла Віталіївна наголосила, що викладачі загальноосвітньої підготовки були активними учасниками усіх методичних  та виховних заходів як ліцею так і області.

У першому семестрі усі педагоги – члени методичної комісії пройшли навчання за програмою педагогічної майстерності «Використання інтернет-сервісів у освітньому процесі» і на засіданні  методичної комісії ділилися  своїм досвідом використання сучасних інформаційних технологій.

Викладач іноземної мови Н. А. Довганюк розкрила питання використання Google сайту для узагальнення досвіду роботи в міжатестаційний період, а викладач-філолог І. М. Чорна поділилася досвідом використання цього сайту для організації дистанційної роботи зі здобувачами освіти.

«За здоровий спосіб життя!» –  тема виступу  керівника фізичного виховання І. Курдибахи. Ігор Тимофійович прозвітував про стан фізичної підготовки ліцеїстів, підвів підсумки участі учнів у різноманітних спортивних заходах.

Викладач інформатики Ковтун В.  підготував добірку інтернет-сервісів, які можуть використовувати педагоги у своїй професійній діяльності.

Підвели підсумок засідання методист навчального закладу Ніщун В. А. та заступник директора з НВР Квітень В. М., які відмітили, що організація  роботи методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки здійснюється на високому рівні та  є прикладом для наслідування.

Всміхається сонце привітно й ласкаво, Цей день на планеті хай щастям сія. Час радісно лине, змістовно й цікаво Добробутом повниться кожна сім’я Хай війни стихають від сміху дитини, Душа очищається, серце співа, А розум підносить крізь будні людину, Порядність всю землю нехай обійма! 1 червня – початок літа, а літо асоціюється у нас з теплим […]

Друзі! Державний навчальний заклад “Волочиський промислово – аграрний професійний ліцей” запрошує на День відкритих дверей, який буде проводитися 26 травня 2023 року! Чекаємо на вас о 13.00!

З Днем Вишиванки, наша непереможна Україно!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x