Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки

Зібратися разом – це початок,

 Триматися разом – це прогрес,

 Працювати разом  – це успіх!

Г. Форд

 

Під таким девізом розпочалося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін, яке відбулося 17січня 2023 року.

Темою чергового засідання було підбиття підсумків роботи  комісії за  І семестр 2022-2023 н. р. та визначення нових цілей і завдань на ІІ семестр.

Розпочала засідання голова методичної комісії Ліхван А. В, яка підвела підсумки роботи викладачів. Алла Віталіївна наголосила, що викладачі загальноосвітньої підготовки були активними учасниками усіх методичних  та виховних заходів як ліцею так і області.

У першому семестрі усі педагоги – члени методичної комісії пройшли навчання за програмою педагогічної майстерності «Використання інтернет-сервісів у освітньому процесі» і на засіданні  методичної комісії ділилися  своїм досвідом використання сучасних інформаційних технологій.

Викладач іноземної мови Н. А. Довганюк розкрила питання використання Google сайту для узагальнення досвіду роботи в міжатестаційний період, а викладач-філолог І. М. Чорна поділилася досвідом використання цього сайту для організації дистанційної роботи зі здобувачами освіти.

«За здоровий спосіб життя!» –  тема виступу  керівника фізичного виховання І. Курдибахи. Ігор Тимофійович прозвітував про стан фізичної підготовки ліцеїстів, підвів підсумки участі учнів у різноманітних спортивних заходах.

Викладач інформатики Ковтун В.  підготував добірку інтернет-сервісів, які можуть використовувати педагоги у своїй професійній діяльності.

Підвели підсумок засідання методист навчального закладу Ніщун В. А. та заступник директора з НВР Квітень В. М., які відмітили, що організація  роботи методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки здійснюється на високому рівні та  є прикладом для наслідування.

Минулий тиждень в нашому навчальному закладі знову пройшов насичено і цікаво. З 06 по 10 листопада 2023 року викладачі загальноосвітніх дисциплін провели багато цікавих і творчих заходів, які були заплановані в рамках даного тижня. Всі охочі фотографувалися на фоні оформленої у вигляді «Учнівського щоденника» фотозони, проходили математичний квест «Логарифми й інтеграли». Якраз в ці дні […]

В ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» продовжується проведення фахових та предметних декад. Естафету підхопила методична комісія викладачів і майстрів в/н будівельного та технічного напрямку. Фахова декада є результатом творчої діяльності педагогів та здобувачів освіти. Всі члени методичної комісії та здобувачі освіти з великим задоволенням брали участь у підготовці та проведенні різноманітних заходів. Пізнавальні інформаційні години […]

Команда здобувачів освіти ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” разом з викладачкою Катериною Мельник долучилися до участі в “Таборі підприємництва”, який проходив 26-27 жовтня у м. Тернопіль. Участь в таборі можлива в межах реалізації навчальної програми “Компанія” від Junior Achievement. Під час дводенного табору наші учні опановували практичні навички з підприємництва, вчилися генерувати ідеї для бізнесу […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x