Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки

Зібратися разом – це початок,

 Триматися разом – це прогрес,

 Працювати разом  – це успіх!

Г. Форд

 

Під таким девізом розпочалося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін, яке відбулося 17січня 2023 року.

Темою чергового засідання було підбиття підсумків роботи  комісії за  І семестр 2022-2023 н. р. та визначення нових цілей і завдань на ІІ семестр.

Розпочала засідання голова методичної комісії Ліхван А. В, яка підвела підсумки роботи викладачів. Алла Віталіївна наголосила, що викладачі загальноосвітньої підготовки були активними учасниками усіх методичних  та виховних заходів як ліцею так і області.

У першому семестрі усі педагоги – члени методичної комісії пройшли навчання за програмою педагогічної майстерності «Використання інтернет-сервісів у освітньому процесі» і на засіданні  методичної комісії ділилися  своїм досвідом використання сучасних інформаційних технологій.

Викладач іноземної мови Н. А. Довганюк розкрила питання використання Google сайту для узагальнення досвіду роботи в міжатестаційний період, а викладач-філолог І. М. Чорна поділилася досвідом використання цього сайту для організації дистанційної роботи зі здобувачами освіти.

«За здоровий спосіб життя!» –  тема виступу  керівника фізичного виховання І. Курдибахи. Ігор Тимофійович прозвітував про стан фізичної підготовки ліцеїстів, підвів підсумки участі учнів у різноманітних спортивних заходах.

Викладач інформатики Ковтун В.  підготував добірку інтернет-сервісів, які можуть використовувати педагоги у своїй професійній діяльності.

Підвели підсумок засідання методист навчального закладу Ніщун В. А. та заступник директора з НВР Квітень В. М., які відмітили, що організація  роботи методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки здійснюється на високому рівні та  є прикладом для наслідування.

03 травня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промисло-аграрний професійний ліцей” проводилась Державна кваліфікаційна атестація учнів групи №12 за професією «Муляр» на присвоєння 3-го кваліфікаційного розряду. Здобувачі освіти та їхні наставники відповідально поставились до цієї події: успішно завершили теоретичну підготовку та виробничу практику, виконали кваліфікаційні пробні роботи. Кваліфікаційна комісія високо оцінила роботу учнів. Усім здобувачам освіти […]

Сьогодні 26.04. 2024 року світ згадує День Чорнобильської трагедії – масштабної техногенної катастрофи, з наслідками якої ми боремося донині. Цей день назавжди врізався в пам’ять українців.Викладачем природничих наук Аллою Ліхван було проведено відкритий виховний захід “Дзвони Чорнобиля”, на якому здобувачі освіти схилили голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя рятував світ від ядерної катастрофи.Чорнобиль […]

25 квітня у ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відкрито модернізовану навчальну кафе-майстерню для підготовки кваліфікованих робітників за інтегрованою професією «Кухар, офіціант». Колектив ліцею приділяє велику увагу покращенню матеріально-технічної бази освітнього закладу. За невеликий проміжок часу створено сучасний навчально-практичний центр, модернізовано ряд навчальних майстерень, лабораторій та кабінетів. І вже від сьогодні в новій майстерні матимуть можливість […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x