Засідання методичної комісії викладачів і майстрів в/н будівельного та технічного напрямку

Сучасна дійсність ставить перед педагогом завдання поповнення і поновлення своїх знань по широкому  колу питань, які в сукупності повинні стати змістом навчально-методичної роботи.

Стрімкий розвиток технологій вимагає від викладача і майстра в/н  досконалих форм і методів проведення уроків як теоретичної так і практичної підготовки.

Головне для успішного вирішення  навчально-виховних завдань – продумана система роботи методичних комісій, що можливо при чіткому плануванні її роботи.

20 січня 2023 року  у ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбулося чергове засідання методичної комісії викладачів і майстрів в/н будівельного та технічного напрямку.

Засідання пройшло змістовно, ефективно та оперативно. До нього готувалися всі члени методичної комісії. Традиційно було зроблено аналіз стану і результативність професійно-теоретичної і професійно-практичної  підготовки у І семестрі. (голова МК Дорох Л. А.)

Присутні педагоги поділилися здобутками у сфері застосування в своїй діяльності сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, створенням власних навчально-методичних посібників.

Цікаво та активно пройшло обговорення основних виступів, а також всі присутні поділилися новими ідеями покращення навчально-виробничої та виховної діяльності у ІІ семестрі.

29 січня 2024 року, в день Пам’яті Героів Крут на виховну годину до здобувачів освіти нашого ліцею завітав Сергій Ільчишин, директор Волочиського історико-етнографічного музею. Наш гість цікаво і доступно розповів присутнім про подвиг юних патріотів, які віддали життя в далекому 1918 році за Україну, за її державність та незалежність. Також учні мали змогу побачити декілька документальних […]

25 січня 2024 року в ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому директор ліцею Віктор Дорох підвів підсумки навчально-виховної роботи за І семестр 2023-2024 н.р. Керівник фізичного виховання Ігор Курдибаха та медична сестра Валентина Пастух доповіли про стан формування здорового способу життя серед здобувачів освіти навчального закладу, а заступник директора […]

Під час зимових канікул в нашому ліцеї проведено багато різноманітних заходів для педагогів: засідання методичних комісій, інструкційні наради, засідання педагогічної ради, тощо. Також цікаво пройшли тренінги на тему: «Психологічне розвантаження в умовах війни» та «Профілактика емоційного вигорання». Мета тренінгів – навчитися зберігати своє психічне здоровʼя в умовах війни, а також ознайомитися з поняттям «синдром емоційного […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x