Засідання методичної комісії викладачів і майстрів в/н будівельного та технічного напрямку

Сучасна дійсність ставить перед педагогом завдання поповнення і поновлення своїх знань по широкому  колу питань, які в сукупності повинні стати змістом навчально-методичної роботи.

Стрімкий розвиток технологій вимагає від викладача і майстра в/н  досконалих форм і методів проведення уроків як теоретичної так і практичної підготовки.

Головне для успішного вирішення  навчально-виховних завдань – продумана система роботи методичних комісій, що можливо при чіткому плануванні її роботи.

20 січня 2023 року  у ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбулося чергове засідання методичної комісії викладачів і майстрів в/н будівельного та технічного напрямку.

Засідання пройшло змістовно, ефективно та оперативно. До нього готувалися всі члени методичної комісії. Традиційно було зроблено аналіз стану і результативність професійно-теоретичної і професійно-практичної  підготовки у І семестрі. (голова МК Дорох Л. А.)

Присутні педагоги поділилися здобутками у сфері застосування в своїй діяльності сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, створенням власних навчально-методичних посібників.

Цікаво та активно пройшло обговорення основних виступів, а також всі присутні поділилися новими ідеями покращення навчально-виробничої та виховної діяльності у ІІ семестрі.

03 травня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промисло-аграрний професійний ліцей” проводилась Державна кваліфікаційна атестація учнів групи №12 за професією «Муляр» на присвоєння 3-го кваліфікаційного розряду. Здобувачі освіти та їхні наставники відповідально поставились до цієї події: успішно завершили теоретичну підготовку та виробничу практику, виконали кваліфікаційні пробні роботи. Кваліфікаційна комісія високо оцінила роботу учнів. Усім здобувачам освіти […]

Сьогодні 26.04. 2024 року світ згадує День Чорнобильської трагедії – масштабної техногенної катастрофи, з наслідками якої ми боремося донині. Цей день назавжди врізався в пам’ять українців.Викладачем природничих наук Аллою Ліхван було проведено відкритий виховний захід “Дзвони Чорнобиля”, на якому здобувачі освіти схилили голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя рятував світ від ядерної катастрофи.Чорнобиль […]

25 квітня у ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відкрито модернізовану навчальну кафе-майстерню для підготовки кваліфікованих робітників за інтегрованою професією «Кухар, офіціант». Колектив ліцею приділяє велику увагу покращенню матеріально-технічної бази освітнього закладу. За невеликий проміжок часу створено сучасний навчально-практичний центр, модернізовано ряд навчальних майстерень, лабораторій та кабінетів. І вже від сьогодні в новій майстерні матимуть можливість […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x