Засідання методичної комісії викладачів і майстрів в/н будівельного та технічного напрямку

Сучасна дійсність ставить перед педагогом завдання поповнення і поновлення своїх знань по широкому  колу питань, які в сукупності повинні стати змістом навчально-методичної роботи.

Стрімкий розвиток технологій вимагає від викладача і майстра в/н  досконалих форм і методів проведення уроків як теоретичної так і практичної підготовки.

Головне для успішного вирішення  навчально-виховних завдань – продумана система роботи методичних комісій, що можливо при чіткому плануванні її роботи.

20 січня 2023 року  у ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбулося чергове засідання методичної комісії викладачів і майстрів в/н будівельного та технічного напрямку.

Засідання пройшло змістовно, ефективно та оперативно. До нього готувалися всі члени методичної комісії. Традиційно було зроблено аналіз стану і результативність професійно-теоретичної і професійно-практичної  підготовки у І семестрі. (голова МК Дорох Л. А.)

Присутні педагоги поділилися здобутками у сфері застосування в своїй діяльності сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, створенням власних навчально-методичних посібників.

Цікаво та активно пройшло обговорення основних виступів, а також всі присутні поділилися новими ідеями покращення навчально-виробничої та виховної діяльності у ІІ семестрі.

Всміхається сонце привітно й ласкаво, Цей день на планеті хай щастям сія. Час радісно лине, змістовно й цікаво Добробутом повниться кожна сім’я Хай війни стихають від сміху дитини, Душа очищається, серце співа, А розум підносить крізь будні людину, Порядність всю землю нехай обійма! 1 червня – початок літа, а літо асоціюється у нас з теплим […]

З Днем Вишиванки, наша непереможна Україно!

12 травня 2023 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбувся творчий звіт художніх колективів серед здобувачів освіти та працівників закладів професійної (професійно – технічної) освіти

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x