Засідання методичної комісії викладача та майстрів виробничого навчання напрямку громадського харчування

16 січня 2023 року проведено засідання методичної комісії викладача та майстрів виробничого навчання напрямку громадського харчування. Засідання проходило  у формі ділової гри – “Педагогічне кафе”.

На засіданні  розглядалися наступні питання:

  1. Розгляд та погодження програм виробничої практики та переліків пробних кваліфікаційних робіт на отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «кухар 4-го розряду», «офіціант 3-го розряду»
  2. Обговорення підсумків виконання планів і програм за І семестр 2022-2023н.р.
  3. Підведення підсумків роботи методичної комісії за І семестр
  4. Доповідь «Минуле і сьогодення української кухні»
  5. Доповідь «Розвиток творчих здібностей здобувачів освіти на уроках виробничого навчання»
  6. Доповідь «Індивідуальна робота з відстаючими учнями на уроках виробничого навчання»

Засідання пройшло дуже цікаво, насичено,всі присутні отримали новий цікавий досвід.

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x