Зустріч випускників з карʼєрним радником відділу карʼєрного консультування Волочиського управління Хмельницької філії Хмельницького обласного центру зайнятості Лілією Бойчук

Минулого тижня в рамках плану роботи Центру карʼєри та профорієнтації навчального закладу відбулася зустріч випускників групи 38 з карʼєрним радником відділу карʼєрного консультування Волочиського управління Хмельницької філії Хмельницького обласного центру зайнятості Лілією Бойчук.
Наша гостя провела тренінг «Побудова карʼєри та професійний розвиток», розповіла присутнім про вакансії, які на даний час є в управлінні та проконсультувала учнів з техніки пошуку роботи.
Дякуємо за співпрацю!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x