Зустріч з підприємицею, співвласницею ТОВ “Клімат Поділля”, волонтеркою та директоркою Благодійного Фонду “Родина моя-Україна” Оксаною Даніловою

28 лютого у ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулася зустріч з підприємицею, співвласницею ТОВ “Клімат Поділля”, волонтеркою та директоркою Благодійного Фонду “Родина моя-Україна” Оксаною Даніловою,що виступає ментором для учнівської компанії “ЕСО WOOD” у рамках проєкту Junior Achievement Ukraine -міжнародної неприбуткової організації, яка допомагає молоді отримати знання та навички з підприємництва та фінансової грамотності.
Зустріч з ментором пройшла у формі продуктивного діалогу, під час якого здобувачі освіти розповіли про свої ролі у компанії, а ментор оцінила майстерність виготовлення продукції.Також учасники зустрічі мали змогу відвідати навчально-практичний центр, який функціонує на базі навчального закладу та побачити процес переробки деревини.
Пані Оксана поділилась своїм життєвим та підприємницьким досвідом, а також дала багато інсайтів щодо покращення роботи учнівської компанії, які будуть враховані при виготовленні продукції для представлення її на ярмарці.
Дякуємо за теплу зустріч, поради, допомогу та підтримку!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x