Конкурс на кращий освітній контент у закладах П(ПТ)О

З метою активізації роботи закладів П(ПТ)О щодо оновлення змісту професійного навчання, впровадження сучасних педагогічних та виробничих технологій, стимулювання креативного пошуку педагогів щодо ефективних шляхів удосконалення освітнього процесу, сприяння активному використанню у навчальному процесі інформаційно-комунікаційних технологій   НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області організовано  конкурс на кращий освітній контент у закладах П(ПТ)О.

Педагоги нашого ліцею також долучились до даного конкурсу. Після проведення першого туру конкурсу на рівні навчального закладу, відібрано кращі методичні матеріали, які будуть представлятися  в другому турі – обласному.

Бажаємо перемоги нашим творчим педагогам!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x