Конкурс фахової майстерності

Традиційними в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” є проведення серед здобувачів освіти конкурсів фахової майстерності. Згідно плану роботи освітнього закладу, 12 березня 2024 року було проведено конкурс фахової майстерності серед учнів, які навчаються за професією “Кухар”. Майбутні кухарі змагалися у приготуванні традиційної української страви – голубців. Всі конкурсанти ретельно готувалися до конкурсу, адже на перший погляд, звична нам страва має безліч варіацій, в залежності від регіону де її готують та смакових уподобань українців. Конкурсанти вразили членів журі своїм креативом та творчістю. За підсумками конкурсу, перемогу виборола здобувачка освіти групи № 35 Бурак Вікторія. Щиро вітаємо переможницю та бажаємо і Вікторії і всім іншим учасникам конкурсу досягати високих професійних результатів!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x