Конкурс фахової майстерності

13 березня 2024 року у ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбувся конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти, що навчаються за професією «Електрозварник ручного зварювання». У конкурсі взяли участь учні 32 та 38 груп. Програма конкурсу складалася з теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів професійно-теоретичної підготовки та включав виконання тестових завдань, а практичний – виконання завдання, яке відповідає вимогам 3-го кваліфікаційного розряду. Для учасників були створені належні умови для виконання конкурсних завдань. Здобувачі освіти старанно працювали і показали свої знання, здатність до самостійної роботи, уміння виконувати складні виробничі завдання. За підсумками конкурсу перемогу виборов здобувач освіти групи №38 – Якубишин Богдан. Вітаємо переможця!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x