Літературний конкурс «Шевченкіана»

Літературний конкурс «Шевченкіана», присвячений 210 – й річниці від дня народження Тараса Шевченка відбувся сьогодні в нашому навчальному закладі.
Команда хлопців «Шевченкознавці» та команда дівчаток «Кобзареві діти» цікаво і творчо виконували усі завдання конкурсної програми.
З мінімальним відривом перемогу отримали дівчатка!
Організувала і провела конкурс викладачка Галина Баліцька.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати, навчатися та розвивати найкращі риси і здібності наших дітей!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x