Місячник здорового способу життя

Добро завжди перемагає зло. Рано чи пізно, але перемагає. Добрих людей в рази більше за ницих і нещирих, байдужих і заздрісних.

Щоб ще раз наголосити на це правило життя, в нашому навчальному закладі проводиться багато виховних годин, бесід,  які мають на  меті формування в молодих людей свідомого ставлення до людських чеснот, до розуміння доброти, до спонукання робити хороші вчинки та готовності завжди прийти на допомогу.

Саме така виховна година на тему “Щоб добре жити – треба добро творити”,  була проведена минулого понеділка викладачем історії та водночас класним керівником  групи №13 Мельник Катериною Володимирівною  для здобувачів освіти  своєї групи (професія “Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів)  та  здобувачів освіти групи № 38 (професія “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; електрозварник ручного зварювання; водій автотранспортних засобів категорії “С”).

Молоді люди з цікавістю та розумінням слухали педагога, задавали питання та дискутували.

    Слід зауважити, що з 01 лютого по 01 березня в навчальному закладі традиційно проводиться щорічний  місячник здорового способу життя, в рамках якого відбудеться багато інших цікавих заходів.

Всміхається сонце привітно й ласкаво, Цей день на планеті хай щастям сія. Час радісно лине, змістовно й цікаво Добробутом повниться кожна сім’я Хай війни стихають від сміху дитини, Душа очищається, серце співа, А розум підносить крізь будні людину, Порядність всю землю нехай обійма! 1 червня – початок літа, а літо асоціюється у нас з теплим […]

Друзі! Державний навчальний заклад “Волочиський промислово – аграрний професійний ліцей” запрошує на День відкритих дверей, який буде проводитися 26 травня 2023 року! Чекаємо на вас о 13.00!

З Днем Вишиванки, наша непереможна Україно!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x