Перший урок “Шлях до Перемоги”

Непомітно промайнув перший тиждень нового навчального року. Цього року здобувачами освіти Волочиського ліцею стали понад 115 першокурсників.
Як і в усіх навчальних закладах, в нашому ліцеї також проведено перший урок, який мав назву “Шлях до Перемоги”. Викладач Наталя Довганюк підготувала цікаву презентацію про те, як кожен з нас протягом півтора років кривавої війни вносить свій невеликий вклад, щоденно наближаючи омріяну мільйонами українців перемогу.
Здобувачі освіти, батьки та інженерно- педагогічний колектив мали можливість почути і побачити, як наш заклад долучається до волонтерської діяльності та тісно співпрацює з різними організаціями та установами, які допомагають ЗСУ.
Шлях до перемоги – непростий, вкритий слізьми, розпачем і руйнацією, та разом з тим вірою і надією, впевненістю та оптимізмом.
Віримо і знаємо, що перемога буде за нами, а наші добрі справи сприятимуть її наближенню, тож успіхів усім, миру та добра!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x