Профорієнтаційна робота

Все ближче і ближче до нас завершення 2022-2023 навчального року, а тому тисячі випускників загальноосвітніх шкіл думають над питанням: “Куди далі?” А ми намагаємося допомогти багатьом з них обрати свою найкращу професію.

Саме таку мету мав ще один день відкритих дверей. Захід відбувся 21 квітня 2023 року. До нас завітали випускники 9-х класів Волочиської ЗОШ №5. Юні друзі мали змогу познайомитися з освітнім закладом, побачити навчальні кабінети, виробничі майстерні, взяти участь в майстер-класах.

Загалом на цей раз до нас завітало 56 школярів.

Дякуємо адміністрації школи за гарну співпрацю!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x