Фаховий тиждень викладачів загальноосвітніх дисциплін

Минулий тиждень в нашому навчальному закладі знову пройшов насичено і цікаво. З 06 по 10 листопада 2023 року викладачі загальноосвітніх дисциплін провели багато цікавих і творчих заходів, які були заплановані в рамках даного тижня.

Всі охочі фотографувалися на фоні оформленої у вигляді «Учнівського щоденника» фотозони, проходили математичний квест «Логарифми й інтеграли».

Якраз в ці дні наші кращі учні мали можливість взяти участь у І етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Переможницею стала Чеповик Дарина, здобувачка освіти групи №15.

Викладачі фізичної культури проводили змагання з армреслінгу серед юнаків, а в четвер в актовій залі відбувалося цікаве дійство під назвою «Історична подорож загальноосвітніми предметами». Кожен викладач розповідав про історію виникнення тієї чи іншої дисципліни. Також наші педагоги весело і креативно вживалися в роль учнів.

Завдяки вдалому поєднанню цікавого з корисним і дуже смачним, в четвер і п’ятницю було проведено ярмарку – розпродаж «Разом до Перемоги», в якій взяли участь викладачі, здобувачі освіти та батьки. На підтримку ЗСУ зібрано вісім тисяч сто тридцять одна гривня 50 копійок! Щиро дякуємо нашим дітям і батькам!

Всі заплановані заходи були проведені цікаво та творчо. Щиро дякуємо викладачам – загальноосвітникам за змістовний і цікавий тиждень, а здобувачам освіти – за активну участь у проведених заходах!

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x