Фаховий тиждень викладачів загальноосвітніх дисциплін

Минулий тиждень в нашому навчальному закладі знову пройшов насичено і цікаво. З 06 по 10 листопада 2023 року викладачі загальноосвітніх дисциплін провели багато цікавих і творчих заходів, які були заплановані в рамках даного тижня.

Всі охочі фотографувалися на фоні оформленої у вигляді «Учнівського щоденника» фотозони, проходили математичний квест «Логарифми й інтеграли».

Якраз в ці дні наші кращі учні мали можливість взяти участь у І етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Переможницею стала Чеповик Дарина, здобувачка освіти групи №15.

Викладачі фізичної культури проводили змагання з армреслінгу серед юнаків, а в четвер в актовій залі відбувалося цікаве дійство під назвою «Історична подорож загальноосвітніми предметами». Кожен викладач розповідав про історію виникнення тієї чи іншої дисципліни. Також наші педагоги весело і креативно вживалися в роль учнів.

Завдяки вдалому поєднанню цікавого з корисним і дуже смачним, в четвер і п’ятницю було проведено ярмарку – розпродаж «Разом до Перемоги», в якій взяли участь викладачі, здобувачі освіти та батьки. На підтримку ЗСУ зібрано вісім тисяч сто тридцять одна гривня 50 копійок! Щиро дякуємо нашим дітям і батькам!

Всі заплановані заходи були проведені цікаво та творчо. Щиро дякуємо викладачам – загальноосвітникам за змістовний і цікавий тиждень, а здобувачам освіти – за активну участь у проведених заходах!

03 травня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промисло-аграрний професійний ліцей” проводилась Державна кваліфікаційна атестація учнів групи №12 за професією «Муляр» на присвоєння 3-го кваліфікаційного розряду. Здобувачі освіти та їхні наставники відповідально поставились до цієї події: успішно завершили теоретичну підготовку та виробничу практику, виконали кваліфікаційні пробні роботи. Кваліфікаційна комісія високо оцінила роботу учнів. Усім здобувачам освіти […]

Сьогодні 26.04. 2024 року світ згадує День Чорнобильської трагедії – масштабної техногенної катастрофи, з наслідками якої ми боремося донині. Цей день назавжди врізався в пам’ять українців.Викладачем природничих наук Аллою Ліхван було проведено відкритий виховний захід “Дзвони Чорнобиля”, на якому здобувачі освіти схилили голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя рятував світ від ядерної катастрофи.Чорнобиль […]

25 квітня у ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відкрито модернізовану навчальну кафе-майстерню для підготовки кваліфікованих робітників за інтегрованою професією «Кухар, офіціант». Колектив ліцею приділяє велику увагу покращенню матеріально-технічної бази освітнього закладу. За невеликий проміжок часу створено сучасний навчально-практичний центр, модернізовано ряд навчальних майстерень, лабораторій та кабінетів. І вже від сьогодні в новій майстерні матимуть можливість […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x