Фаховий тиждень викладачів і майстрів в/н будівельного та технічного напрямку

В ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» продовжується проведення фахових та предметних декад. Естафету підхопила методична комісія викладачів і майстрів в/н будівельного та технічного напрямку.

Фахова декада є результатом творчої діяльності педагогів та здобувачів освіти. Всі члени методичної комісії та здобувачі освіти з великим задоволенням брали участь у підготовці та проведенні різноманітних заходів.

Пізнавальні інформаційні години провели викладачі Анатолій Дрозд – «Історія цегли» та Володимир Рибак – «Безпека руху – це життя».

Також організовано та проведено конкурс «Навпаки», де свої знання за професією «Муляр» демонстрували педагоги, а наставниками для них виступали їхні учні.

Членами методичної комісії було проведено виставку технічної творчості, на якій були представлені найкращі учнівські роботи. Висока професійна майстерність майстрів в/н Леоніда Полікевича та Віктора Камінського сприяє тому, що їхні учні створюють безліч чудових виробів з деревини та металу.

Під час декади майстринею в/н Ларисою Дрозд було проведено відкритий урок для здобувачів освіти групи №12 (професія «Муляр») та майстер-клас з технології виготовлення художньо-архітектурних виробів з гіпсу.

Також усі бажаючі мали можливість відвідати майстер-клас з шиномонтажу та балансування коліс, який провів майстер в/н Микола Дудар, а виготовлення виробів з деревини на верстаті з ЧПУ продемонстрував майстер в/н Олексій Каменчук.

Завершилася декада проведенням розважальної програми серед здобувачів освіти «Хто крутіший?», де учні змагалися в інтелектуальних та професійних конкурсах.

Дякуємо членам методичної комісії за таке майстерне, креативне та професійне представлення своєї роботи.

03 травня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промисло-аграрний професійний ліцей” проводилась Державна кваліфікаційна атестація учнів групи №12 за професією «Муляр» на присвоєння 3-го кваліфікаційного розряду. Здобувачі освіти та їхні наставники відповідально поставились до цієї події: успішно завершили теоретичну підготовку та виробничу практику, виконали кваліфікаційні пробні роботи. Кваліфікаційна комісія високо оцінила роботу учнів. Усім здобувачам освіти […]

Сьогодні 26.04. 2024 року світ згадує День Чорнобильської трагедії – масштабної техногенної катастрофи, з наслідками якої ми боремося донині. Цей день назавжди врізався в пам’ять українців.Викладачем природничих наук Аллою Ліхван було проведено відкритий виховний захід “Дзвони Чорнобиля”, на якому здобувачі освіти схилили голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя рятував світ від ядерної катастрофи.Чорнобиль […]

25 квітня у ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відкрито модернізовану навчальну кафе-майстерню для підготовки кваліфікованих робітників за інтегрованою професією «Кухар, офіціант». Колектив ліцею приділяє велику увагу покращенню матеріально-технічної бази освітнього закладу. За невеликий проміжок часу створено сучасний навчально-практичний центр, модернізовано ряд навчальних майстерень, лабораторій та кабінетів. І вже від сьогодні в новій майстерні матимуть можливість […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x