Фаховий тиждень викладачів і майстрів в/н будівельного та технічного напрямку

В ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» продовжується проведення фахових та предметних декад. Естафету підхопила методична комісія викладачів і майстрів в/н будівельного та технічного напрямку.

Фахова декада є результатом творчої діяльності педагогів та здобувачів освіти. Всі члени методичної комісії та здобувачі освіти з великим задоволенням брали участь у підготовці та проведенні різноманітних заходів.

Пізнавальні інформаційні години провели викладачі Анатолій Дрозд – «Історія цегли» та Володимир Рибак – «Безпека руху – це життя».

Також організовано та проведено конкурс «Навпаки», де свої знання за професією «Муляр» демонстрували педагоги, а наставниками для них виступали їхні учні.

Членами методичної комісії було проведено виставку технічної творчості, на якій були представлені найкращі учнівські роботи. Висока професійна майстерність майстрів в/н Леоніда Полікевича та Віктора Камінського сприяє тому, що їхні учні створюють безліч чудових виробів з деревини та металу.

Під час декади майстринею в/н Ларисою Дрозд було проведено відкритий урок для здобувачів освіти групи №12 (професія «Муляр») та майстер-клас з технології виготовлення художньо-архітектурних виробів з гіпсу.

Також усі бажаючі мали можливість відвідати майстер-клас з шиномонтажу та балансування коліс, який провів майстер в/н Микола Дудар, а виготовлення виробів з деревини на верстаті з ЧПУ продемонстрував майстер в/н Олексій Каменчук.

Завершилася декада проведенням розважальної програми серед здобувачів освіти «Хто крутіший?», де учні змагалися в інтелектуальних та професійних конкурсах.

Дякуємо членам методичної комісії за таке майстерне, креативне та професійне представлення своєї роботи.

29 січня 2024 року, в день Пам’яті Героів Крут на виховну годину до здобувачів освіти нашого ліцею завітав Сергій Ільчишин, директор Волочиського історико-етнографічного музею. Наш гість цікаво і доступно розповів присутнім про подвиг юних патріотів, які віддали життя в далекому 1918 році за Україну, за її державність та незалежність. Також учні мали змогу побачити декілька документальних […]

25 січня 2024 року в ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому директор ліцею Віктор Дорох підвів підсумки навчально-виховної роботи за І семестр 2023-2024 н.р. Керівник фізичного виховання Ігор Курдибаха та медична сестра Валентина Пастух доповіли про стан формування здорового способу життя серед здобувачів освіти навчального закладу, а заступник директора […]

Під час зимових канікул в нашому ліцеї проведено багато різноманітних заходів для педагогів: засідання методичних комісій, інструкційні наради, засідання педагогічної ради, тощо. Також цікаво пройшли тренінги на тему: «Психологічне розвантаження в умовах війни» та «Профілактика емоційного вигорання». Мета тренінгів – навчитися зберігати своє психічне здоровʼя в умовах війни, а також ознайомитися з поняттям «синдром емоційного […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x