Фаховий тиждень професія кухарі.

У ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” розпочався цикл проведення фахових і предметних тижнів. Першими презентували свою професію кухарі. З 16 по 20 жовтня методичною комісією напрямку громадського харчування в ліцеї був проведений «найсмачніший» тиждень.
Розпочався він з оформлення фотозони «Щедра осінь в багрянім намисті завітала у рідний ліцей…» та кулінарного квесту для учнів «Шляхетна кухня Поділля» .
У вівторок, для всіх охочих, майстринею в/н Наталією Волох проведено майстер-клас з приготування напоїв та десертів з гарбуза, де всі присутні куштували «манго» з гарбуза, посмакували пряним гарбузовим напоєм та зігрілися безалкогольним глінтвейном. В цей же день викладачі та майстри виробничого навчання здавали кулінарний іспит.
У середу майстринею в/н Тетяною Гурц була проведена інформаційна лінійка на тему: «Особливості кухонь світу», а в обідню перерву усі здобувачі освіти та педагоги відвідали ярмарку-розпродаж з різними смаколиками. До Міжнародного дня кухаря викладачкою професійно-теоретичної підготовки Олександрою Кузьменко було організовано та проведено виховний захід «Професіонали і початківці». Учасниками якого були учні начальних груп з професії «Кухар, офіціант» та їх наставники – майстри в/н. Цікавим, насиченим і змістовним був цей тиждень. З нетерпінням чекаємо фахових і предметних тижнів інших методичних комісій.

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x