Виховна година, приурочена Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим

26 лютого 2024  до нас на виховну годину, приурочену Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя знову завітав директор Волочиського історико – етнографічного музею Сергій Ільчишин. Наш гість розповів присутнім про те, як протягом минулого століття складалась доля нашого Криму, як готувалась його окупація російською владою.Учні мали можливість подивитись цікаве документальне відео «Реалії Криму» та почути багато історичних фактів про півострів.

 

Флешмоб

Спорт на благо миру та розвитку – основна ідея, якій присвячується Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня. Ця подія підкреслює важливість та необхідність загальнолюдської діяльності для людей, суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою процвітання і благополуччя людства.

27 березня 2024 року в ДНЗ “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей” відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьогоріч атестацію проходили 10 педагогічних працівників. Педагоги презентували свій досвід роботи в міжатестаційний період, творчі професійні здобутки. За рішенням атестаційної комісії усіх педагогів було проатестовано. Вітаємо наших колег і бажаємо нових творчих досягнень!!!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x