Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/vpapl05/domains/vpapl05.km.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-npc.php on line 19

      Кожна людина пов’язує своє життя з певною професією, інтерес до якої проявляє ще з дитинства.
      Хтось мріє стати лікарем, хтось модним дизайнером, комусь до вподоби вирощувати квіти, а комусь – навчати і виховувати дітей.
Та, ким би ми не стали, саме головне – любити свою справу, віддаватися їй сповна.
      Український ринок праці налічує близько дев’яти тисяч професій. І серед них є та, про яку піде мова .
      Неможливо не захоплюватися людьми, які взявши в руки шматок дерева, уміють зробити з нього красиву і потрібну річ.
У Волочиському професійному ліцеї з самого початку заснування навчального закладу навчали такій справі, і ця професія мала назву «Столяр».
     Сучасний ринок праці вимагає висококваліфікованих спеціалістів в галузі деревообробки, адже за останні десятиліття дана професія набула значних змін і реформувань.
     Масштабне будівництво 21 століття поєднує в собі практичність та естетику, модульність та зручність. То ж і столярна професія осучаснюється і модернізується.
     Восени 2019 року в ліцеї урочисто відчинив двері навчально-практичний центр по підготовці верстатників деревообробних верстатів.
На місці старої столярної майстерні з’явилася сучасна міні – фабрика, обладнана верстатами австрійської фірми «Хольцманн».
Учні мають змогу навчатися професії в світлому, сучасному, затишному приміщенні.
В майстерні працюють хороші спеціалісти, майстри виробничого навчання, які навчають дітей творити з дошки чи бруска справжні шедеври: столи, двері, меблі, тощо.
       Щоб опанувати мистецтво роботи на сучасних деревообробних верстатах, мати гарну перспективу та хороший дохід, запрошуємо на навчання саме до Волочиського ліцею.

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Департамент освіти і науки

Хмельницької обласної державної адміністрації

ДНЗ «Волочиський промислово – аграрний професійний ліцей»

 

НАКАЗ

       29 листопада  2019 року           м. Волочиськ             №146/од

«Про створення навчально – практичного

 центру»  на базі ДНЗ «Волочиський

 промислово – аграрний професійний ліцей»

    Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.06.2002 року №694 «Про затвердження Положення про навчально-практичний центр (за галузевим спрямуванням) професійно-технічного навчального закладу» та наказу Міністерства освіти і науки України від 26.02.2019 року № 266 «Про затвердження Переліку закладів професійної (професійно – технічної) освіти, на базі яких будуть створені  навчально-практичні центри за рахунок коштів державного бюджету у  2019 році», наказу Департаменту  освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації № 425-од від 26.11.2019 року

НАКАЗУЮ:

  1. Створити на базі ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» навчально-практичний центр (далі Центр) з підготовки робітників за професією «Верстатник  деревообробних верстатів».

1.1. Призначити  керівником Центру майстра виробничого навчання 

Полікевича  Л.І. з повною матеріальною відповідальністю.

1.2. Керівнику Центру Полікевичу Л.І. розробити та затвердити  інструкції  з охорони праці, безпеки життєдіяльності та безпечної експлуатації обладнання і устаткування.

1.2. Методисту  Ніщуну В.А. забезпечити методичний супровід професійної підготовки в Центрі.

1.3. Заступнику директора з навчально – виробничої роботи  Михайлюку І.П.  забезпечити надання маркетингових освітніх  послуг соціальним партнерам, постійно працювати над  розширенням сітки  соціальних партнерів.

  1. Головному бухгалтеру Мартинчук К.В. забезпечити Центр відповідними фінансовими розрахунками.

 

                 Директор ліцею                                             В. М. Дорох

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x